Filter

Cena

ZNAČKA

Motor

Výkon [W]

Záber [cm]

Cena

ZNAČKA

Motor

Výkon [W]

Záber [cm]

Robotické kosačky

Kosačky pre malé, ale aj veľké plochy až do 4000 m2, tichá prevádzka a vždy krásny vzhľad trávnika bez potreby odvážať pokosenú trávu.

Máte záujem o robotickú kosačku? Napíšte nám a my Vám pripravíme ponuku priamo pre Vás.

Meno:
E-mail:
Odkaz:

Príslušenstvo CubCadet

Príslušenstvo CubCadet

Príslušenstvo a náhradné diely pre robotické kosačky Cub Cadet XR2 a XR3.

Príslušenstvo WolfGarten

Príslušenstvo WolfGarten

Príslušenstvo a náhradné diely pre robotické kosačky WolfGarten Loopo.

Robotická kosačka WolfGarten Loopo S150

Robotické kosačky WolfGarten - dokonalé pre každú záhradu vďaka jednoduchej inštalácii. Výbava kosačky zahŕňa káble aj kolíky a čistiacu škrabku. Má plávajúce žacie ústrojenstvo. Domček za príplatok.

 
do 48 hodín
499,90
bez DPH416,58 €

Robotická kosačka WolfGarten Loopo S300

Robotické kosačky WolfGarten - dokonalé pre každú záhradu vďaka jednoduchej inštalácii. Výbava kosačky zahŕňa káble aj kolíky a čistiacu škrabku. Vo výbave aj širšie kolesá pre lepšiu trakciu a bluetooth. Má plávajúce žacie ústrojenstvo. Domček za príplatok. Samozrejmosťou je aj ovládanie a jednoduchý prístup k nastaveniam robotickej kosačky priamo cez mobilnú aplikáciu Wolf-Garten Loopo.

 
skladom
659,90
bez DPH549,92 €

Robotická kosačka WolfGarten Loopo M1000

Robotické kosačky WolfGarten - dokonalé pre každú záhradu vďaka jednoduchej inštalácii. Výbava kosačky zahŕňa káble aj kolíky pre inštaláciu. Vo výbave aj širšie kolesá pre lepšiu trakciu, bluetooth, LCD dislpej, dažďový senzor a Edge mode - kosenie okrajov. Domček za príplatok. Samozrejmosťou je aj ovládanie a jednoduchý prístup k nastaveniam robotickej kosačky priamo cez mobilnú aplikáciu Wolf-Garten Loopo.

 
do 48 hodín
1 149,90
bez DPH958,25 €

Robotická kosačka Cub Cadet XR2 1000

Robotická kosačka - to je automatická a spoľahlivá starostlivosť o Váš trávnik. Tento model je doporučené používať na plochy do 500 m2. Svahová dostupnosť je 36 % (20°). Robot môže kosiť vo viacerých zónach - 1 hlavná, 3 podzóny, 2 separátne. Vo výbave kosačky je GSM modul, bluetooth, LCD displej, batéria 2,4 Ah, širšie kolesá pre lepšiu trakciu, dažďový senzor, Edge mode - kosenie okrajov. Inštalačné káble, kolíky a domček nie sú súčasťou balenia. Možná softvérová aktualizácia cez mobil. Samozrejmosťou je aj ovládanie a jednoduchý prístup k nastaveniam robotickej kosačky priamo cez mobilnú aplikáciu Cub Cadet XR.

 
skladom
1 249,90
bez DPH1 041,58 €

Robotická kosačka Cub Cadet XR2 1500

Robotická kosačka - to je automatická a spoľahlivá starostlivosť o Váš trávnik. Tento model je doporučené používať na plochy do 800 m2. Svahová dostupnosť je 36 % (20°). Robot môže kosiť vo viacerých zónach - 1 hlavná, 3 podzóny, 2 separátne. Vo výbave kosačky je GSM modul, bluetooth, LCD displej, batéria 3,0 Ah, širšie kolesá pre lepšiu trakciu, trakčné návleky, dažďový senzor, Edge mode - kosenie okrajov. Inštalačné káble, kolíky a domček nie sú súčasťou balenia. Možná softvérová aktualizácia cez mobil. Samozrejmosťou je aj ovládanie a jednoduchý prístup k nastaveniam robotickej kosačky priamo cez mobilnú aplikáciu Cub Cadet XR.

 
do 48 hodín
1 449,90
bez DPH1 208,25 €

Robotická kosačka WolfGarten Loopo M1500

Robotické kosačky WolfGarten - dokonalé pre každú záhradu vďaka jednoduchej inštalácii. Výbava kosačky zahŕňa káble aj kolíky pre inštaláciu. Vo výbave aj širšie kolesá pre lepšiu trakciu, trakčné návleky, bluetooth, LCD dislpej, dažďový senzor a Edge mode - kosenie okrajov. Domček za príplatok. Samozrejmosťou je aj ovládanie a jednoduchý prístup k nastaveniam robotickej kosačky priamo cez mobilnú aplikáciu Wolf-Garten Loopo.

 
skladom
1 449,90
bez DPH1 208,25 €

Robotická kosačka WolfGarten Loopo M2000

Robotické kosačky WolfGarten - dokonalé pre každú záhradu vďaka jednoduchej inštalácii. Výbava kosačky zahŕňa káble aj kolíky pre inštaláciu. Vo výbave aj širšie kolesá pre lepšiu trakciu, trakčné návleky, bluetooth, LCD dislpej, dažďový senzor a Edge mode - kosenie okrajov. Domček za príplatok. Samozrejmosťou je aj ovládanie a jednoduchý prístup k nastaveniam robotickej kosačky priamo cez mobilnú aplikáciu Wolf-Garten Loopo.

 
do 48 hodín
1 499,90
bez DPH1 249,92 €

Robotická kosačka Cub Cadet XR2 2000

Robotická kosačka - to je automatická a spoľahlivá starostlivosť o Váš trávnik. Tento model je doporučené používať na plochy do 1200 m2. Svahová dostupnosť je 36 % (20°). Robot môže kosiť vo viacerých zónach - 1 hlavná, 3 podzóny, 2 separátne. Vo výbave kosačky je GSM modul, bluetooth, LCD displej, batéria 3,0 Ah, širšie kolesá pre lepšiu trakciu, trakčné návleky, dažďový senzor, Edge mode - kosenie okrajov. Inštalačné káble a kolíky nie sú súčasťou balenia. Domček pre robotickú kosačku je súčasťou balenia. Možná softvérová aktualizácia cez mobil. Samozrejmosťou je aj ovládanie a jednoduchý prístup k nastaveniam robotickej kosačky priamo cez mobilnú aplikáciu Cub Cadet XR.

 
do 48 hodín
1 949,90
bez DPH1 624,92 €

Robotická kosačka Honda Miimo 310

Ak radi kosíte trávu, je to super. A ak nie, je tu Miimo. Nie je potrebné, aby ste sa o čokoľvek starali, pretože táto robotická kosačka samostatne pracuje v záhrade akéhokoľvek tvaru. Ticho a jemne pokosí trávu na malé čiastočky a nezanecháva za sebou žiadne nepekné zvyšky pokosenej trávy. Dokonca sama vie, kedy je potrebné nabiť batérie. Výkon kosenia kosačky Miimo sme teraz ešte vylepšili. Táto kosačka je doporučená na plochu do 1000 m2. V balení nájdete aj 200 m kábla. Vodeodolnosť IPX 4. Max. čas kosenia na jedno nabitie je 40 minút, čas nabíjania 30 minút. Kosiaci výkon je 83 m2 za hodinu. Nabíjacia stanica - domček je súčasťou balenia.

 
do 48 hodín
1 999,00
bez DPH1 665,83 €

Robotická kosačka Cub Cadet XR3 3000

Robotická kosačka s plávajúcim žacím ústrojenstvom - to je automatická a spoľahlivá starostlivosť o Váš trávnik. Tento model je doporučené používať na plochy do 1600 m2. Svahová dostupnosť je 36 % (20°). Robot môže kosiť vo viacerých zónach - 1 hlavná, 4 podzóny, 2 separátne. Vo výbave kosačky je GSM modul, bluetooth, LCD grafický displej, batéria 4,5 Ah, širšie kolesá pre lepšiu trakciu, dažďový senzor, Edge mode - kosenie okrajov. Inštalačné káble, kolíky a domček nie sú súčasťou balenia. Možná softvérová aktualizácia cez mobil. Samozrejmosťou je aj ovládanie a jednoduchý prístup k nastaveniam robotickej kosačky priamo cez mobilnú aplikáciu Cub Cadet XR.

 
skladom
2 149,90
bez DPH1 791,58 €

Robotická kosačka Cub Cadet XR3 4000

Robotická kosačka s plávajúcim žacím ústrojenstvom - to je automatická a spoľahlivá starostlivosť o Váš trávnik. Tento model je doporučené používať na plochy do 2600 m2. Svahová dostupnosť je 36 % (20°). Robot môže kosiť vo viacerých zónach - 1 hlavná, 4 podzóny, 2 separátne. Vo výbave kosačky je GSM modul, bluetooth, LCD grafický displej, batéria 4,5 Ah, širšie kolesá pre lepšiu trakciu, trakčné návleky, dažďový senzor, Edge mode - kosenie okrajov. Inštalačné káble, kolíky a domček nie sú súčasťou balenia. Možná softvérová aktualizácia cez mobil. Samozrejmosťou je aj ovládanie a jednoduchý prístup k nastaveniam robotickej kosačky priamo cez mobilnú aplikáciu Cub Cadet XR.

 
do 48 hodín
2 449,90
bez DPH2 041,58 €

Robotická kosačka Honda Miimo 520

Ak radi kosíte trávu, je to super. A ak nie, je tu Miimo. Nie je potrebné, aby ste sa o čokoľvek starali, pretože táto robotická kosačka samostatne pracuje v záhrade akéhokoľvek tvaru. Ticho a jemne pokosí trávu na malé čiastočky a nezanecháva za sebou žiadne nepekné zvyšky pokosenej trávy. Dokonca sama vie, kedy je potrebné nabiť batérie. Výkon kosenia kosačky Miimo sme teraz ešte vylepšili. Táto kosačka je doporučená na plochu do 2000 m2. V balení nájdete aj 300 m kábla. Vodeodolnosť IPX 4. Max. čas kosenia na jedno nabitie je 70 minút, čas nabíjania 60 minút. Kosiaci výkon je 125 m2 za hodinu. Nabíjacia stanica - domček je súčasťou balenia.

 
do 48 hodín
2 499,00
bez DPH2 082,50 €

Robotická kosačka Honda Miimo 3000

Ak radi kosíte trávu, je to super. A ak nie, je tu Miimo. Nie je potrebné, aby ste sa o čokoľvek starali, pretože táto robotická kosačka samostatne pracuje v záhrade akéhokoľvek tvaru. Ticho a jemne pokosí trávu na malé čiastočky a nezanecháva za sebou žiadne nepekné zvyšky pokosenej trávy. Dokonca sama vie, kedy je potrebné nabiť batérie. Výkon kosenia kosačky Miimo sme teraz ešte vylepšili. Táto kosačka je doporučená na plochu do 3000 m2. Vodeodolnosť IPX 5. Elektronické nastavenie výšky kosenia. Max. čas kosenia na jedno nabitie je 90 minút, čas nabíjania 45 minút. Kosiaci výkon je 170 m2 za hodinu. Tento model je vybavený alarmom a ochranou PIN-kódom. Nabíjacia stanica - domček je súčasťou balenia. Kábel v cene nieje.

 
do 48 hodín
2 999,00
bez DPH2 499,17 €

Robotická kosačka Cub Cadet XR3 5000

Robotická kosačka s plávajúcim žacím ústrojenstvom - to je automatická a spoľahlivá starostlivosť o Váš trávnik. Tento model je doporučené používať na plochy do 3600 m2. Svahová dostupnosť je 36 % (20°). Robot môže kosiť vo viacerých zónach - 1 hlavná, 4 podzóny, 2 separátne. Vo výbave kosačky je GSM modul, bluetooth, LCD grafický displej, batéria 6,0 Ah, širšie kolesá pre lepšiu trakciu, trakčné návleky, dažďový senzor, Edge mode - kosenie okrajov. Inštalačné káble a kolíky nie sú súčasťou balenia. Naopak domček a diaľkový ovládač sú súčasťou balenia. Možná softvérová aktualizácia cez mobil. Samozrejmosťou je aj ovládanie a jednoduchý prístup k nastaveniam robotickej kosačky priamo cez mobilnú aplikáciu Cub Cadet XR.

 
do 48 hodín
3 149,90
bez DPH2 624,92 €

Robotické kosačky na trávu

Hitom tohto leta sú podľa odborníkov na záhradnú techniku robotické kosačky na trávu. Vy relaxujete, robotická kosačka pracuje za vás. Robotická kosačka v prednastavenom čase pravidelne vyráža kosiť váš trávnik, automaticky sa aj sama vracia na nabíjačku. Takéto robotické kosačky sú tiché a pohybujú sa len po určenej ploche ktorú si vytvoríte.

Robotická kosačka