Traktorová kosačka CHALLENGE AJ 92-16 L

Challenge - dlho očakávaný traktor na slovenskom trhu. Jeho hlavnou prednosťou je robustná konštrukcia celého stroja, ktorá zodpovedá u konkurencie veľakrát aj dvojnásobné cene. Ďalšie prednosti sú malý polomer zatáčania, ktorý sa výborne hodí aj na členitejšie pozemky, disponuje najväčším zberným košom vo svojej triede o objeme 300l, revolučný dynamický rám, ktorý skvele kopíruje nerovnosti sečeného pozemku a tým prenáša iba minimum vibrácií na obsluhu a minimalizuje potrebu použitia uzávierky diferenciálu, robustný predná náprava z tvárnej liatiny, profesionálny ložiská nábojov predných kolies aj všetkých vodiacich remeníc, riadiace tyče a všetky čapy s nastaviteľnými guľovými čapmi, nastaviteľné vôle na hrebeňovom riadenia, bez problému dostupné a preukázateľne najlacnejšie náhradné diely na trhu danej tuzemskú výrobou. Challenge je vybavený jednovalcovým motorom LONCIN s výkonom 16 HP. Za zmienku stojí ešte fakt, že pojazdová rýchlosť Challenge je až 12 km / hod. Odporúčame ho používať pre kosenie plôch do cca 8.000 m² o maximálnom sklone 10 °. Mokrá alebo prerastená tráva nie je pre Challenge žiadny problém. Je výborným celoročným pomocníkom na záhrade, chalupe či u obytného domu. Nielen že kosí, ale je možné pripojiť sklopný vozík, deflektor na mulčovanie, rozmetadlo, snehovú radlicu o zábere 120 cm ...... Na jeseň možno využiť Challenge na zber lístia.

Traktorová kosačka CHALLENGE AJ 92-16 L
Predaj skončil

Kód produktu:

45065

Túto traktorovú kosačku Vám privezieme zdarma priamo k Vám a to kompletne poskladanú, nastavenú, priamo vo Vašej záhrade stroj odskúšame, predvedieme a poskytneme všetky potrebné informácie k prevádzke a údržbe.
(Platí pre oblasť západného a stredného Slovenska, na východ stroj pošleme kuriérom v stave "nasadnúť a kosiť" a telefonicky poskytneme ostatné informácie)