Traktorová kosačka CHALLENGE AJ 92-16 L

Challenge - dlho očakávaný traktor na slovenskom trhu. Jeho hlavnou prednosťou je robustná konštrukcia celého stroja, ktorá zodpovedá u konkurencie veľakrát aj dvojnásobné cene. Ďalšie prednosti sú malý polomer zatáčania, ktorý sa výborne hodí aj na členitejšie pozemky, disponuje najväčším zberným košom vo svojej triede o objeme 300l, revolučný dynamický rám, ktorý skvele kopíruje nerovnosti sečeného pozemku a tým prenáša iba minimum vibrácií na obsluhu a minimalizuje potrebu použitia uzávierky diferenciálu, robustný predná náprava z tvárnej liatiny, profesionálny ložiská nábojov predných kolies aj všetkých vodiacich remeníc, riadiace tyče a všetky čapy s nastaviteľnými guľovými čapmi, nastaviteľné vôle na hrebeňovom riadenia, bez problému dostupné a preukázateľne najlacnejšie náhradné diely na trhu danej tuzemskú výrobou. Challenge je vybavený jednovalcovým motorom LONCIN s výkonom 16 HP. Za zmienku stojí ešte fakt, že pojazdová rýchlosť Challenge je až 12 km / hod. Odporúčame ho používať pre kosenie plôch do cca 8.000 m² o maximálnom sklone 10 °. Mokrá alebo prerastená tráva nie je pre Challenge žiadny problém. Je výborným celoročným pomocníkom na záhrade, chalupe či u obytného domu. Nielen že kosí, ale je možné pripojiť sklopný vozík, deflektor na mulčovanie, rozmetadlo, snehovú radlicu o zábere 120 cm ...... Na jeseň možno využiť Challenge na zber lístia.

Traktorová kosačka CHALLENGE AJ 92-16 L
Akcia OLEJDoprava ZDARMAAkcia

Kód produktu:

45065

Výrobca:

SECO GROUP

Motor:

benzínový 4-takt

Typ motora:

Loncin

Výkon [kW]:

11.7

Výkon [HP]:

16

Hmotnosť:

225kg

Záber [cm]:

92

Kôš [l]:

300

Nastavenie výšky [mm]:

30 - 90

Prevodovka:

hydrostatická

Ďaľšie vlastnosti:

predné LED svetlá, elektromagnetická spojka nožov, liatinová náprava

Cena s DPH:

2 449,00 €
2 279,00
bez DPH 1 899,17 €

vypredané

Kúpiť

Túto traktorovú kosačku Vám privezieme zdarma priamo k Vám a to kompletne poskladanú, nastavenú, priamo vo Vašej záhrade stroj odskúšame, predvedieme a poskytneme všetky potrebné informácie k prevádzke a údržbe.
(Platí pre oblasť západného a stredného Slovenska, na východ stroj pošleme kuriérom v stave "nasadnúť a kosiť" a telefonicky poskytneme ostatné informácie)

Olej Briggs&Stratton 1,4 l

Letný olej určeny pre 4-taktné vzduchom chladené motory, SAE 30.

10,00 €
skladom
9,50
bez DPH7,92 €

Servisná sada HECHT 5

Servisná sada pre odčerpanie motorového oleja. Objem nádoby 1,5l + 1m hadica. Vhodné pre všetky typy 4-taktných motorových kosačiek a záhradných traktorov.

 
skladom
9,99
bez DPH8,33 €

Ochranná plachta na traktorovú kosačku

Veľmi kvalitný a odolný materiál dacron 210, vhodná pre väčšinu modelov

 
skladom
35,00
bez DPH29,17 €